Prevádzkové hodiny:

Pia 7:00-16:00
Ne 15:00-21:00
História

Združená stredná škola elektrotechnická začala písať svoju históriu už pred viac ako 55 rokmi. Bola založená v tradičnom študentskom mestečku, ktoré leží v malebnom a ekologicky čistom prostredí Liptova medzi Vysokými a Nízkymi Tatrami. Škola vznikla združením Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej (objekt Celiny) a Stredného odborného učilišťa elektrotechnického (objekt Pálenica) v roku 2003.

Z rozvojom školy nastala potreba riešiť ubytovanie žiakov.

V školskom roku 1964 - 1965 boli žiaci našej školy ubytovaní v 3 učebniach bývalej drevárskej školy v terajšej budove SLTŠ - išlo o prvý provizórny domov mládeže. KNV ďalej ako internát pridelil v tomto školskom roku aj budovu bývalej Poľnohospodárskej školy v Rakúsko - Uhorsku z roku 1871, ktorú SLTŠ používalo do tohto času čiastočne na sklady a učebne lesníckej majstrovskej školy. Rozhodnutie o pridelení tejto budovy žiakom prišlo v auguste 1965. Budova bola vo veľmi zlom stave a do začiatku školského roku bolo veľmi málo času na opravy. Preto časť študentov stále bývala v starom neobývanom byte a dievčatá v drevenom dome Strednej priemyselnej školy drevárskej. Počet tried, a tým aj počet žiakov, ktorí potrebovali ubytovanie sa zvyšoval.

Škola získala ďalšie priestory na ubytovanie pridelením Janoškovho domovu od 1.9.1966. Do toho času tam bola umiestnená Učňovská škola v Liptovskom Hrádku.

V roku 1971 po včelárskej majstrovskej škole získala ešte SPŠE na ubytovanie žiakov "Vitálišovu vilu."

Domov Mládeže Janoškov dom Domov Mládeže Pod Sklakou Provizórny domov mládeže neskôr dielne
súčasný domov mládeže

Ďalšie ubytovanie - internát Pod Skalkou - bolo vytvárané postupne v rokoch 1974 . 1975, za pomoci JRD Hybe a to v areáli Vitálišovej vily.

Internát Janoškov domov bol budovaný v rokoch 1979 - 1981 do dnešnej podoby.

V roku 1989 sa začalo s budovaním nového areálu domova mládeže pri budove školy. Prví žiaci tu začali bývať v roku 1997.

Súčasný domov mládeže na Celinách je spojený s objektom školy. Stravovanie žiakov je zabezpečené v školskej jedálni.

Kapacita je 96 lôžok (30 izieb). Vybavenie domova mládeže sa každoročne modernizuje, v izbách je pripojenie na internet. Vo voľnom čase majú žiaci k dispozícii telocvičňou, posilňovňou, ihrisko školy, klubovňu (TV, SAT, DVD, videoprehrávač), internetový klub Elika.